WhatsApp Sipariş Hattı

BİORGANİC AMONYAKSIZ SAÇ BOYASI

En geç 19 Ekim Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 6,96 TL

Yeni ürün

BİORGANİC +PLUS AMONYAKSIZ SAÇ BOYASI

Daha Fazla Detaylar

50,00 TL

119 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Kullanım Talimatı: Biorganic Color 60 ml

Karışım Oranı: 1 : 1,5 / Kullanım talimatlarına dikkat ediniz.

Tüm saça ilk boyama işlemi: Tercih edilen ton saçın doğal tonundan 2-3 ton açık ve beyazlar yok ise öncelikle enseden başlanmalıdır. Uygulamaya %9 - %12 (rengin derinliğine göre) ile hazırlanan boya diplerden 2 cm mesafe bırakarak boy ve uç kısımlara kadar sürülür. Saça ısı takviyesi kullanarak 10 dakika, ısısız 15 dakika bekletilmelidir. Daha sonra saç çalkalanmadan daha düşük olan volüm ile (%6 - %9) dip saçlara sürülür. Diplerde bekleme süresi 30 dakikadır.

Dip Boyama: Kuru ve temiz saça uygulayın (jöle, sprey gibi maddelerden arındırılsın.) Boyayı diplere sürün. 20 – 25 dakika etki etmesi için bekletin. Daha sonra masaj yardımı ile boy ve uçlara doğru boyayı eşit oranda uygulayın. 5 -10 dakika beklettikten sonra bir miktar ılık su ile baş derisine yayın ve saçın bütününe masaj yaptıktan sonra iyice durulayın. Uygun renk koruyucu şampuan ve renk sabitleyici bakım kremi kullanın

Etki Süreleri: Bekleme süresi toplam 30 dakikadır. Çok yoğun ve sert beyazlarda sadece diplerde 40 dakikaya kadar bekletilebilir. Açıcı renklerde 1 : 2 karışım yaptıktan sonra toplam bekleme süresi 45 dakikadır.

Uyarılar: Alerjik tepkimeye neden olabilir. Kullanmadan önce alerjik testi yapılmalıdır. Kaş ve kirpik boyası olarak kullanılamaz, kaş ve kirpik boyalarıyla karıştırılamaz.

Uygulama sırasında göze temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Gerekirse tıbbi destek alınız.

Baş derisinde hassasiyet, yara, çizik, tahriş v.b. olduğu durumlarda boyanın uygulanması önerilmez. Uygulama sonrasında saçı ve saçlı deriyi iyice durulayın. Çalışma süresince uygun eldiven kullanın. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Bir Yorum Yaz

BİORGANİC AMONYAKSIZ SAÇ BOYASI

BİORGANİC +PLUS AMONYAKSIZ SAÇ BOYASI

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü