WhatsApp Sipariş Hattı

E'raste Yoğun Saç Bakım Serumu

En geç 23 Nisan Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 43,20 TL

Yeni ürün

E'raste Yoğun Saç Bakım Serumu 50ml

Daha Fazla Detaylar

259,00 TL

20 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

 Saçın beslenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Saçın dolgun görünmesini destekler. İşlem görmüş saçlarda saçın parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Argin'in etkisi ile saçın parlak ve güçlü görünmesini sağlar. Doygun yağ oranı ile saçın parlak ve güçlü görünmesini sağlar. 

    Ağır işlem görmüş yıpranmış saçları onarıp tamir etmeye yardımcı olur. Yıpranmış saça işlem yapılacaksa işlemlerden sonraki oluşacak yıpranma ve zararları önlemeye yardımcı olur. 

    Boya ve ağır işlem sonrası yanmış saçların toparlanmasına yardımcı olur. İşlem sonrası yıpranmış olan saçın fiberini hızla tamir eder. ve Saçı bir sonraki işleme güçlü bir şekilde hazırlar. Saçlar ki kopmaları önler. Fön düzleştirici maşa görmüş ve ya deniz sonrası kullanıldığında saçın yıpranmasını önleyerek onarıcı bakım yapar. 

  • Aşırı yıpranmış saçları toparlar.
  • Kopmaları önler. 
  • Bitkisel içeriği ve yüksek protein (keratin) içeriği sayesinde saçlara bakım yapar.

Kullanımı : Çok az nemli veya kuru saça uygulayınız. Saç uzunluğuna göre bir miktar avucunuza döküp, saç ortalarına doğru yoğunlaşarak uygulayınız. Daha sonra maşa, düzleştirici veya fön makinesi yardımı ile saçınıza şekil verebilirsiniz.

   ***Serumu boya içerisine bir kaç damla eklendiğinde saçlarınızın boya sonrası güçlü ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E'raste Yoğun Saç Bakım Serumu

E'raste Yoğun Saç Bakım Serumu 50ml

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

559,20 TL 699,00 TL -20%

Menü