WhatsApp Sipariş Hattı

Weprof Hair Infusion 50ml

En geç 23 Nisan Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 43,20 TL

weinf

Yeni ürün

WEPROF ACTIVES RESTORATIVE HAIR INFUSION NO:12

Daha Fazla Detaylar

259,00 TL

98 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

    Saçın beslenmesine ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Saçın dolgun görünmesini destekler. İşlem görmüş saçlarda saçın parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur. Argin'in etkisi ile saçın parlak ve güçlü görünmesini sağlar. Doygun yağ oranı ile saçın parlak ve güçlü görünmesini sağlar. 

    Ağır işlem görmüş yıpranmış saçları onarıp tamir etmeye yardımcı olur. Yıpranmış saça işlem yapılacaksa işlemlerden sonraki oluşacak yıpranma ve zararları önlemeye yardımcı olur. 

    Boya ve ağır işlem sonrası yanmış saçların toparlanmasına yardımcı olur. İşlem sonrası yıpranmış olan saçın fiberini hızla tamir eder. ve Saçı bir sonraki işleme güçlü bir şekilde hazırlar. Saçlar ki kopmaları önler. Fön düzleştirici maşa görmüş ve ya deniz sonrası kullanıldığında saçın yıpranmasını önleyerek onarıcı bakım yapar. 

  • Aşırı yıpranmış saçları toparlar.
  • Kopmaları önler. 
  • Bitkisel içeriği ve yüksek protein (keratin) içeriği sayesinde saçlara bakım yapar.

Kullanımı : Çok az nemli veya kuru saça uygulayınız. Saç uzunluğuna göre bir miktar avucunuza döküp, saç ortalarına doğru yoğunlaşarak uygulayınız. Daha sonra maşa, düzleştirici veya fön makinesi yardımı ile saçınıza şekil verebilirsiniz.

   ***Serumu boya içerisine bir kaç damla eklendiğinde saçlarınızın boya sonrası güçlü ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Weprof Hair Infusion 50ml

WEPROF ACTIVES RESTORATIVE HAIR INFUSION NO:12

Bir Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Son görüntülenen

Menü